Econventio Iskolahálózat

AZ ECONVENTIO ISKOLAHÁLÓZAT TAGJAI

Bács-Kiskun megye

  1. ÁFEOSZ (Általános Fogyasztási Szövetkezetek és Kereskedelmi Társaságok Országos Szövetsége) Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
  2. Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
  3. Bajai SZC Bányai Júlia Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  4. Bajai SZC Kossuth Zsuzsanna Humán és Kereskedelmi Szakközépiskolája és Szakiskolája
  5. Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimnázium
  6. II. Rákóczi Ferenc Katolikus Mezőgazdasági, Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium
  7. Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
  8. Kecskeméti Katona József Gimnázium
  9. Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  10. Kecskeméti Református Gimnázium
  11. Kecskeméti SZC Kada Elek Közgazdasági Szakgimnáziuma
  12. Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája és Szakiskolája
  13. Kecskeméti SZC Lestár Péter Szakközépiskolája és Szakiskolája
  14. Kecskeméti SZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskolája
  15. Kecskeméti SZC Szent-Györgyi Albert Szakközépiskolája és Szakiskolája
  16. Kiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kertészeti Szakközépiskola
  17. Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium
  18. Kiskunhalasi SZC Közgazdasági Szakközépiskolája
  19. Kiskunhalasi SZC Wattay Szakképző Iskola és Kollégiuma
  20. Kocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Szakközépiskola és Szakképző Iskola
  21. Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
  22. Tiszakécskei Móricz Zsigmond Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

Baranya megye:

  1. Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Sportiskolája
  2. Budai-Városkapu Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  3. Megyervárosi Általános Iskola és Gimnázium Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskolája
  4. Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola
  5. Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
  6. Pécsi József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola
  7. Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium
  8. Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
  9. Pécsi SZC Angster József Szakképző Iskola
  10. Pécsi SZC Kereskedelmi, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
  11. Pécsi SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola
  12. Pécsi SZC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája
  13. Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Békés megye

  1. Békés Megyei Hunyadi János Gimnázium, Szakközépiskola, Speciális Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Nevelési Tanácsadó és Kollégium
  2. Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
  3. Békéscsabai SZC Vásárhelyi Pál Szakgimnáziuma és Kollégiuma
  4. Békéscsabai SZC Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma
  5. Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Gépészeti, Informatikai és Rendészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma
  6. Békéscsabai SZC Kós Károly Építő-, Fa- és Szolgáltatóipari Szakképző Iskolája
  7. Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
  8. Békéscsabai SZC Szent-Györgyi Albert Szakközépiskolája és Kollégiuma
  9. Békéscsabai SZC Trefort Ágoston Szakképző Iskolája és Kollégiuma
  10. Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  11. Békési Tisza Kálmán Óvoda, Általános Iskola Speciális Szakiskola és Kollégium
  12. Esély Pedagógiai Központ Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola
  13. Gerlai Általános Iskola
  14. Göndöcs Benedek Középiskola, Szakiskola és Kollégiumai
  15. GYSZC Székely Mihály Szakképző Iskola és Kollégiuma
  16. Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
  17. GYSZC Harruckern János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma, Gyula
  18. GYSZC Harruckern János Szakképző Iskolája és Kollégiuma 002
  19. GYSZC Harruckern János Szakképző Iskolája és Kollégiuma Békéscsabai Telephelye
  20. GYSZC Harruckern János Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Elek
  21. GYSZC Harruckern János Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Szabadkígyós
  22. Kozma Ferenc Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
  23. Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium., Szakközépiskola és Kollégium
  24. Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
  25. Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
  26. Vajda Péter Evangélikus Gimnázium

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  1. Avasi Gimnázium
  2. Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  3. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola, Miskolc
  4. Miskolci Herman Ottó Gimnázium
  5. Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája
  6. Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium
  7. Ózdi József Attila Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  8. Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Miskolci Tagintézménye

Budapest

  1. BGSZC Békésy György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  2. BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
  3. BGSZC Keleti Károly Közgazdasági Szakgimnáziuma
  4. BGSZC Terézvárosi Kereskedelmi és Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  5. BGSZC Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  6. Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és SZKI
  7. Budapest V. Kerületi Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium
  8. Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
  9. Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
  10. Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium
  11. Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
  12. Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
  13. BGSZC Csete Balázs Szakgimnáziuma
  14. BGSZC Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
  15. BGSZC Budai Középiskolája
  16. BGSZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
  17. BGSZC Pestlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskolája
  18. BGSZC Széchenyi István Kereskedelmi Szakgimnáziuma
  19. BGSZC Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskolája és Szakiskolája
  20. Budapesti Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium
  21. Budapesti VHSZC Raoul Wallenberg Szakközépiskolája és Szakiskolája
  22. Budapesti XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium
  23. Herman Ottó Általános Iskola
  24. Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
  25. META- Don Bosco Szakközépiskola
  26. Mustármag Keresztény Óvoda Általános Iskola és Gimnázium
  27. Német László Gimnázium
  28. Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
  29. SZÁMALK-Szalézi Szakközépiskola
  30. Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
  31. Szent Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium
  32. Török Flóriás Általános Iskola
  33. Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium

Csongrád megye

  1. Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, és Kollégium
  2. Dugonics András Piarista Gimnázium Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium
  3. Fodor József Élelmiszeripari Szakképző iskola
  4. Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakközépiskolája és Szakiskolája
  5. Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József Szakképző Iskola
  6. Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma
  7. Horvát Mihály Gimnázium
  8. Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola
  9. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  10. Makói József Attila Gimnázium
  11. Rókusi Általános Iskola
  12. Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola
  13. Szegedi Deák Ferenc Gimnázium
  14. Szegedi Dózsa György Általános Iskola
  15. Szegedi Orczy István Általános Iskola
  16. Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola
  17. Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
  18. Szegedi SZC Gábor Dénes Műszaki és Környezetvédelmi Középiskolája és Szakiskolája
  19. Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskolája
  20. Szegedi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája
  21. Szegedi SZC Krúdy Gyula Szakképző Iskolája
  22. Szegedi SZC Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája
  23. Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Iskolája
  24. Szegedi SZC Vedres István Szolgáltatási Szakképző Iskolája
  25. Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

Fejér megye

  1. Dunaújvárosi Rosti Pál Gimnázium, Általános és Szakképző Iskola
  2. Dunaújvárosi SZC Hild József Szakközépiskolája, Szakiskolája, Speciális Szakiskolája
  3. Dunaújvárosi SZC Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  4. Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakközépiskolája és Kollégiuma
  5. Dunaújvárosi SZC Szabolcs Vezér Gimnázium és Szakközépiskolája
  6. Székesfehérvári Nemes Nagy Ágnes Kollégium
  7. Székesfehérvári Németh László Általános Iskola
  8. Székesfehérvári SZC Bugát Pál Középiskolája
  9. Székesfehérvári SZC I. István Középiskolája
  10. Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakközépiskolája
  11. Székesfehérvári SZC Váci Mihály Ipari Szakképző Iskolája és Kollégiuma
  12. Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája
  13. Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
  14. Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola

Győr-Moson-Sopron megye

  1. Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnázium
  2. Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  3. Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium
  4. Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakközépiskola és Szakiskola
  5. Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakközépiskola
  6. Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskolája és Kollégiuma
  7. Győri Műszaki SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakközépiskolája
  8. Győri Szolgáltatási SZC Hunyadi János Középiskolája
  9. Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  10. Győri Szolgáltatási SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi Szakképző Iskolája
  11. Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szoviális Szakképző Iskolája
  12. Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
  13. Piarista Általános Iskola és Középiskola
  14. Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
  15. Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola, Általános Iskola, AMI és Kollégium
  16. Soproni SZC Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakközépiskolája
  17. Soproni SZC Porpáczy Aladár Középiskolája, Kollégiuma és Általános Művelődési Központja
  18. Soproni Széchenyi István Gimnázium
  19. Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Hajdú-Bihar megye

  1. Debreceni Ady Endre Gimnázium
  2. Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
  3. Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakközépiskolája és Szakiskolája
  4. Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskolája
  5. Debreceni SZC Brassai Sámuel Gimnáziuma és Műszaki Szakközépiskolája
  6. Debreceni SZC Dienes László Gimnáziuma és Egészségügyi Szakképző Iskolája
  7. Debreceni SZC Irinyi János Gimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája
  8. Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája
  9. Debreceni SZC Könnyűipari Szakképző Iskolája és Speciális Szakiskolája
  10. Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
  11. Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskolája
  12. Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája
  13. Debreceni SZC Vegyipari Szakközépiskolája
  14. Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
  15. Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola-Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  16. Kós Károly Művészeti Szakközépiskola és Kollégium
  17. Kratocvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
  18. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen

Heves megye

  1. Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola
  2. Dobó István Gimnázium
  3. Egri Bornemissza Gergely Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  4. Eventus Üzleti Művészeti Középiskola, Szakiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
  5. Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  6. Gimnázium, Informatikai, Közgazdasági, Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakiskola
  7. Gyöngyösi Kolping Katolikus Szakiskola és Speciális Szakiskola
  8. Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola
  9. Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
  10. Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium

Jász-Nagykun-Szolnok megye

  1. Karcagi SZC Kunszentmártoni Gimnáziuma és Szakképző Iskolája
  2. Karcagi SZC Ványai Ambrus Gimnáziuma és Szakközépiskolája
  3. Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola, Általános Iskola és Kollégium
  4. Lehel Vezér Gimnázium
  5. Széchenyi István Gimnázium
  6. Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolaája

Komárom-Esztergom megye

  1. Bárdos László Gimnázium
  2. Dobó Katalin Gimnázium
  3. Hamvas Béla Gimnázium
  4. Kisbéri Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola
  5. Komáromi Jókai Mór Gimnázium
  6. Tatabányai Árpád Gimnázium
  7. Tatabányai SZC Balassa Bálint Gazdasági Szakközépiskolája és Szakiskolája
  8. Tatabányai SZC Fellner Jakab Szakképző Iskolája
  9. Tatabányai SZC Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskolája
  10. Tatabányai SZC Műszaki Szakközépiskolája
  11. Tatabányai SZC Széchenyi István Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskolája
  12. Zsigmondy Vilmos Gimnázium, Informatikai és Egészségügyi Szakközépiskolája

Nógrád megye

  1. II. Rákóczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola
  2. Mikszáth Kálmán Líceum, Pásztó
  3. Ságújfalui Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  4. Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
  5. Salgótarjáni SZC Mikszáth Kálmán Gimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája
  6. Salgótarjáni SZC Szondi György Szakközépiskolája, Szakiskolája és Speciális Szakiskolája
  7. Salgótarjáni SZC Táncsics Mihály Szakközépiskolája

Pest megye

  1. Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
  2. Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
  3. Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
  4. Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
  5. Ócsai Bólyai János Gimnázium
  6. Piarista Gimnázium és Kollégium
  7. Szentendrei Református Gimnázium
  8. Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
  9. Váci Madách Imre Gimnázium
  10. Váci SZC I. Géza Király Közgazdasági Szakközépiskolája

Somogy megye

  1. Jálics Ernő Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
  2. Kaposvári Általános Iskola és Gimnázium
  3. Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium
  4. Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
  5. Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma
  6. Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  7. Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskolája
  8. Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskolája
  9. Kaposvári SZC Rudnay Gyula Szakképző Iskolája és Kollégiuma
  10. Kaposvári SZC Széchenyi István Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  11. Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
  12. KOSZISZ Nagyváthy János Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  13. Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  14. Mátyás Király Gimnázium
  15. Nagybajomi Kolping Katolikus Szakképző Iskola
  16. Siófoki Perczel Mór Gimnázium
  17. Siófoki SZC Bacsák György Szakképző Iskolája
  18. Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája
  19. Siófoki SZC Krúdy Gyula Szakképző Iskolája
  20. Siófoki SZC Mathiasz János Szakképző Iskolája

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  1. Kisvárdai SZC Petőfi Sándor Szakközépiskolája
  2. KOSZISZ Királyfalvi Miklós Általános Iskola és Óvoda
  3. KOSZISZ Szent István Gimnázium és Szakközépiskola
  4. Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium
  5. Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma
  6. Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  7. Tornyospálcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  8. Városnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Tolna megye

  1. Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium
  2. Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
  3. Magyar László Gimnázium
  4. Paksi Vak Bottyán Gimnázium
  5. Szekszárdi Garay János Gimnázium
  6. Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
  7. Szekszárdi Kolping Katolikus Általános Iskola, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  8. Szekszárdi SZC I. István Szakképző Iskolája

Vas megye

  1. Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium
  2. Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola
  3. Szombathelyi Műszaki SZC Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakképző Iskolája
  4. Szombathelyi Műszaki SZC Nádasdy Tamás Közgazdasági Informatikai, Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  5. Szombathelyi Műszaki SZC Rázsó Imre Szakképzőiskolája és Szakiskolája
  6. Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
  7. Szombathelyi Szolgáltatási SZC Béri Balogh Ádám Szakközépiskolája és Szakiskolája

Veszprém megye

  1. Fischer Mor Porcelánipari Szakiskola
  2. III. Béla Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  3. Kolping Katolikus Szakiskola
  4. Pápai SZC Gazdasági Szakközépiskolája és Kollégiuma
  5. Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakközépiskolája
  6. Veszprémi SZC Öveges József Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Zala megye

  1. Dr. Mező Ferenc Gimnázium
  2. Nagykanizsai SZC Műszaki Szakképző Iskolája
  3. Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  4. Zalaegerszegi SZC Asbóth Sándor Szakképző Iskolája és Kollégiuma
  5. Zalaegerszegi SZC Báthory István Szakképző Iskolája
  6. Zalaegerszegi SZC Csány László Közgazdasági Szakképzőiskola
  7. Zalaegerszegi SZC Ganz Ábrahám Szakközépiskola
  8. Zalaegerszegi SZC Lámfalussy Sándor Szakképző Iskolája
  9. Zalaegerszegi SZC Munkácsy Mihály Szakközépiskolája és Szakiskolája
  10. Zalaegerszegi SZC Vendéglátó, Idegenforgalmi, Kereskedelmi Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Határon túlról

  1. Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad